OUTDOOR KOLEKCE

CARLOS

Venkovní panely CARLOS s povrchem imitujícím dřevo, věrně připomínajícím dřevní desky, jsou kvalitním a velmi žádaným obkladem venkovních povrchů a fasád.

Naše Outdoor venkovní lamelové panely mají svou texturou a barevným provedením realistický vzhled přírodního dřeva přírodního dřeva. Ve všech kolekcích obkladů (BRUNO, LEO a CARLOS) jsou k dispozici čtyři stejné a zároveň nejoblíbenější barevné varianty.

Outdoor panely LAMELIO jsou vynikající volbou pro vnější obložení vašeho domu, Jsou vyrobené modernizovanou technologií zpracovaní WPC 2 (Wood-Plastic-Cmposite) – druhé generace. Kombinace dřevěných vláken s polyethylenem je zárukou výjimečné odolnosti vůči UV záření, vlhkosti, mrazu a všem povětrnostním vlivům. Na naše venkovní panely proto poskytujeme až 20 letou záruku.

Instalace je standardizovaná a při použití instalačních lišt dostatečně variabilní, což usnadňuje instalaci panelů na různé typy fasád. Panely lze použít vertikálně ale i horizontálně.

LAMELIO kompozitní venkoví panely Outdoor jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají estetické, atraktivní a zároveň odolné řešení pro venkovích povrchy svých domů a venkovních staveb.

Carlos Walnut

Carlos ořech

Carlos teak

Carlos teak

Carlos Ceder

Carlos cedr

Carlos Grey

Carlos šedá

Technická data v mm

Příslušenství k panelům Carlos

Prohlédněte si i jiné kolekce

KOLEKCE

ASTI

KOLEKCE

ASTI

Přejdi

KOLEKCE

VASCO

KOLEKCE

VASCO

Přejdi

KOLEKCE

MILO

KOLEKCE

MILO

Přejdi

Showroom otevřen i v sobotu!

Přijďte si k nám vybrat lamely a zahřát se domácím punčem! 

Máme otevřeno počas adventních sobot 2.,9. a 16.12 2023 od 10:00-14:00.

Těšíme se na Vás.